Kalorisi Hesaplanmış, Sağlıklı Ve Lezzetli Yemekler Kapınıza Gelsin

Healthy Meal House her ihtiyaca uygun yemeği kapınıza kadar getiiyor. Kendinize uygun programı belirleyin, yemekleriniz hemen kapınıza gelmeye başlasın.

Sıcak Yemek Aboneliği

Her Gün 3-4 Çeşit Yemek

Standart bir yemek servisi firmasından farklı olarak, uzman şeflerimiz tarafından hazırlanan gurme yemeklerden oluşan ve tercihlerinize uygun olarak her gün değişen dört çeşit yemek menümüz, kapınıza sıcak olarak getirilir.

İNCELE

Diyet Yemek Aboneliği

İhtiyacınıza göre tam gün (günlük 5 öğün), kahvaltısız ya da öğle yemeksiz paketlerimizi (günlük 4 öğün) 10-20-30-45 günlük paketler şeklinde, kalori ihtiyacınıza uygun olarak seçebilirsiniz.

İncele

Sporcu Yemek Aboneliği

Düzenli spor yapan kişilerin günlük ihtiyaç duyduğu yüksek proteini içeren aboneliğimiz ile dengeli beslenme sağlıyoruz. Abonelik paketimizle avantajlı fiyatlar sunuyoruz.

İncele

Detox Aboneliği

Günümüzde artan çevresel kirlilik, kötü beslenme alışkanlıkları ve hareketsiz yaşam ile birlikte, toksinlerden arınma fikri daha elzem bir hale gelmeye başladı. Healty Meal House detox paketleri ile günlük besin ihtiyacını en verimli şekilde karşılayarak toksinlerden arındırıyoruz.

İncele